Логотип компанії FRIOS - провідний виробник холодильного обладнання

Додаткові послуги

Додаткові послуги, фото 1

Компанія Frios здійснює додатково комплекс послуг з підтримки та покращення вашого виробничого процесу. Ми завжди поруч та готові надати будь-які консультації щодо роботи та експлуатації обладнання, та підібрати найоптимальніший варіант саме під вас. Ми не маємо мети просто продати вам обладнання, наша задача зробити так, щоб обладнання покращувало ваше виробництво та заробляло вам гроші.

Ми проконсультуємо Вас з усіх питань, пов’язаних з придбанням, монтажем та експлуатацією обладнання. Всім нашим клієнтам і партнерам доступна чесна й актуальна прайс-інформація про вартість морозильної камери, чиллерів і інших холодильних приладів, а також – послуг, що надаються. Фахівці нашої компанії підберуть найбільш відповідний варіант обладнання для Вашого виробництва. Ретельно вивчивши дані, ми допоможемо поліпшити технологічний процес, використовуючи наш досвід і досягнення провідних компаній у Вашій галузі!

Види робіт

Додаткові послуги, фото 2
  • Повний аудит вашого виробничого процесу;
  • Аналіз роботи вашої холодильної системи;
  • Проектування холодильних систем під ваш процес;
  • Прорахунок потужності та вартості обладнання;
  • Консультації щодо роботи, правильної експлуатації холодильного обладнання;
  • Навчання персоналу по роботі з холодильними камерами.

Для оформлення замовлення заповніть заявку або надішліть запит через онлайн-форму нижче чи напишіть на нашу електронну адресу sales@frios.ua!

Наші нагороди та сертифікати: