Логотип компанії FRIOS - провідний виробник холодильного обладнання

Про нас

Про нас, фото 1

Торгова марка FRIOS – лідер на ринку промислового холоду, що підтверджується званнями «Лідер року», «Компанія року», «Вибір країни», «Лідер галузі», «Вибір споживача» і т.д. на протязі багатьох років.

Ми пропонуємо камери шокової заморозки, обладнання для холодильних і морозильних камер, системи охолодження рідин та інше.

Ми надаємо повний комплекс робіт по вашому об’єкту, що включає в себе розробку технічного рішення, виробництво, підбір та постачання устаткування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу, гарантійне обслуговування, а також якісне сервісне обслуговування 24/7

Вже більше 10 років ми працюємо на українському ринку. За цей час ми зарекомендували себе як надійного партнера та виробника устаткування найвищої якості. У нас Ви зможете не просто купити промислове холодильне обладнання, а комплексно підійти до вирішення всіх проблем Вашого виробництва, підвищити якість продукції, знизити собівартість і, як наслідок, збільшити свій прибуток.

Ми проконсультуємо Вас, підберемо найоптимальніший варіант обладнання з урахуванням особливостей Вашого виробництва, допоможемо поліпшити Ваш технологічний процес, виходячи з нашого досвіду та досвіду провідних підприємств у Вашій галузі!

Нам довіряють провідні підприємства харчової промисловості України, такі як Харківський м’ясокомбінат, Агро-Рось, Морський дім, Тернопільський м’ясокомбінат, Балакліївський молочний комбінат, АПК-Інвест, Organic Milk та інші.

FRIOS здійснює свою діяльність по на всій території України – Харків, Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Маріуполь, Тернопіль, Луцьк, Кропивницький, Полтава, Рівне , Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Мукачево, Суми, Житомир, Кременчук, Біла Церква, Бердянськ, Кам’янець-Подільський, Мелітополь, Умань, Калуш, Коломия, Трускавець, Берегово та інші регіони України.

Основна мета

Підвищити якість життя людей, покращуючи якість продукції та ефективність виробничих підприємств України і ближнього зарубіжжя.

Задум

Вивчати та визначати оптимальні параметри технологічного процесу підприємства Клієнта, застосовуючи світовий досвід та сучасні технології. На підставі отриманих параметрів та вимог клієнта проектувати, виробляти та продавати промислове холодильне обладнання. Виконувати монтажні та пусконалагоджувальні роботи з подальшим обслуговуванням цього обладнання у клієнта.

Ми постійно розширюємося та запрошуємо до себе в команду амбітних людей, які готові розвиватися та досягати високих результатів разом із нами.

Наші вакансії на сайті Work.ua

Наші партнери

Про нас, фото 2

Що ви отримаєте, звернувшись до нас?

 • Заощадите до 45% електроенергії
 • Зароблятимете додатково 15% від вартості обладнання щороку
 • Зменшите втрати ваги своєї продукції
 • Збільшете швидкість обробки вашої продукції холодом
 • Збільшете продажі вашої продукції за рахунок досягнення відмінного зовнішнього вигляду та суттєвого покращення якості
 • Зменшите собівартість заморожування вашої продукції
 • Отримаєте цілодобову підтримку та консультації щодо роботи холодильного обладнання

Ми пропонуємо не просто залізо, а й технології, які заробляють гроші

Ми гарантуємо вам:

 • Чесну ціну
 • Обладнання, виготовлене з найкращих європейських комплектуючих від лідерів ринку
 • 100% вирішення вашої задачі
 • Повну перевірку обладнання на кожному етапі
 • Швидкий та якісний монтаж обладнання, враховуючи усі ваші умови
 • Постійну підтримку та обслуговування, а також будь-які консультації щодо роботи обладнання

Наше обладнання заробляє до 15 % своєї вартості на рік

Наші нагороди та сертифікати:

Нам довіряють провідні виробники харчової промисловості: