Логотип компанії FRIOS - провідний виробник холодильного обладнання

Нагороди та сертифікати

Ми, компанія Frios – провідний виробник холодильного обладнання, що пропонує якіснета надійне промислове холодильне обладнання (зокрема – камери шокової заморозки, камери охолодження та зберігання, холодильні агрегати), кращі холодильні камери, системи охолодження рідин та газів, а також інше високоефективне обладнання для торгових комплексів та складських об’єктів будь-якого масштабу. Наша компанія реалізує комплексні рішення для підприємств харчової промисловості будь-якого формату.

Якість послуг та обладнання для заморозки регулярно підтверджується не тільки позитивними відгуками постійних клієнтів, але й офіційними документами та нагородами за результатами національних бізнес-рейтингів: національними сертифікатами «Лідер року», «Компанія року», «Вибір країни», «Лідер галузі», «Вибір споживача» і т.д. на протязі багатьох років.

Наша компанія є повноправним членом Громадської Спілки «Холодильна Асоціація України».

Промисловий холод від компанії Frios – це сучасні системи холодильного обладнання, що здатні комплексно вирішити будь-які завдання підприємства. Ми професійно та відповідально підходимо до виконання домовленостей. Кваліфікація нашої команди відображена в спеціальних сертифікатах та дозвільних документах.

Все це в поєднанні з багаторічним досвідом роботи на ринку промхолоду України, дозволяє гарантувати високу якість обладнання та послуг.